WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Toplu SMS, internet üzerinden tek bir tıklama ile binlerce kişiye direk ulaşmanızı sağlayan bir iletişim çözümüdür. Toplu SMS ile müşterilerinizi bilgilendirebilir, öğrencilerinize veya velilerinize hatırlatmalar yapabilir, telefon listenizdeki kişilerin özel günlerini otomatik olarak kutlayabilirsiniz.

Hayır. Kanyon Toplu SMS  sisteminde ulaşmayan sms'lerden ücret alınmaz. Mesaj gönderilen numaranın çalışmaması veya geçersiz numara olması durumunda sms kredileri kullanıcının hesabına 48 Sat İçeisinde İade edilir. Mesaj gönderilen telefon numarası geçerli bir numara olup kapalı durumda ise 48 saat boyunca telefonun açılması beklenir, eğer 48 saat sonunda telefon açılmaz ve mesaj iletilemezse krediler hesaba iade edilir.

Evet. Kanyon Toplu SMS Api kodları ile kullandığınız, muhasebe, e-ticaret, dershane, stok takip, fatura vb. uygulamalar içerisinden toplu sms gönderimi yapabilirsiniz. Yazılımcılarınız veya program satın aldığınız yazılım firmaları api kodlarımızı uygulamalarına kolayca entegre edebilir. Kanyon Toplu SMS teknik destek ekibi entegrasyon sürecinde ve sonrasında daima yanınızdadır.

Evet. Toplu SMS sistemi üzerinden gönderilen mesajların raporlarını isterseniz web paneli üzerinden isterseniz de mobil uygulamalarımızdan anında görebilirsiniz. Mesajların iletilme saatlarini, mesaj metinlerini ve mesajın başarılı olup olmadığı bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Evet. Kanyon Toplu SMS in  Paneli Üzerinden 100'den fazla ülkeye toplu sms gönderebilirsiniz. Yurtdışına gönderilen sms'lerin birim fiyatları toplu sms gönderildiğinde hesabınızdan düşer.

İletişim Sektöründe 10. yılını geride bırakan Kanyon SMS Sektöre Katığı Yeniliklerle adından sözettirmiştir

  • 0 (544) 225 96 72

  • 0 (000) 000 00 00

  • info@kanyonsms.com

  • Musalla Bağları Mahallesi,Mahşer Sokak no.18/18 SELÇUKLU/KONYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı