WhatsApp

Toplu SMS Kampanyanız İçin Yararlı Öneriler

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Toplu SMS Kampanyanız İçin Yararlı Öneriler

04 Ocak 2020, 17:59
Toplu SMS Kampanyanız İçin Yararlı Öneriler

TOPLU SMS kampanyalarının etkinliğini nasıl arttırabiliriz?

 1. Bir değer sunduğunuza emin olun –  Gün içerisinde cep telefonumuza birçok mesaj geliyor. Gelen mesajlar arasından kolaylıkla sıyrılıp harekete geçirecek olanlar ise başarıya ulaşıyor. Bu yüzden, müşterinize bir değer sunmanız gerekir. Ya ihtiyacını karşılamalısınız ya da ihtiyaç yaratarak müşterinizin eyleme geçmesini sağlamalısınız.
 2. Müşterinizle dost olun – Kampanya mesajlarında sıcak bir ton kullanın. Kampanyaların amacı genelde satış veya mağazaya müşteri çekmek olduğu için, müşterinizi dostane bir tavırla davet edin.
 3. Harekete geçirin – Müşterinizden ne beklediğinizi net bir şekilde belirtin. Karakter kısıtlaması olduğunu unutmadan, kısa cümlelerle müşterinizi harekete geçirecek bilgileri içerikte verebilirsiniz.
 4. Ölçümlemeyi unutmayın – Mesajı gönderdiniz, satış da yaptınız, mağazanıza müşteri de geldi… “Memnunum” demeden raporları okumalısınız. Her zaman daha iyisini sunmayı hedefliyorsanız, gönderim raporlarını inceleyerek var olan eksikleri de giderebilir ve kampanyalarınızın en yüksek verimlilikle sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kanyon Sms, kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan, uzman ekip tarafından geliştirilmektedir.

 • 05442259672

 • 0 (000) 000 00 00

 • info@kanyonsms.com

 • Musalla Bağları Mahallesi, Mahşer Sk. No:18, 42060 Selçuklu/Konya

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı