WhatsApp

TOPLU SMS HİZMETLERİ

TOPLU SMS HİZMETLERİ

13 Haziran 2021, 23:25
TOPLU SMS HİZMETLERİ

Günlük hayatımızda iletişim biz insanlar için bir ihtiyaçtır. Özellikle firmalar için iletişim büyük önem taşımaktadır.

Şirketlerin büyümesi ve kar sağlayabilmesi için kendilerini etkili bir şekilde tanıtmalıdır. Bunun için de, hizmet kapsamlarını tanıtmak için çeşitli tanıtım araçları kullanırlar.

Teknolojinin sürekli gelişmesi, firmaların tanıtım açısından işini oldukça kolaylaştırmıştır. Şimdilerde, hemen her firmanın kullandığı öncelikli yöntem, toplu sms yöntemidir.

Bu sayede hem aynı anda geniş müşteri kitlesine ulaşabilmekte, hem de kendilerini en ekonomik şekilde tanıtma fırsatına sahip olmaktadırlar. 

   Toplu sms gönderme, sadece firmalar değil bireysel kullanıcılar için de avantajlıdır. Bayramlar başta olmak üzere çeşitli özel günlerde insanlar, günün anlam ve önemine dair mesajlarla birbirlerini kutlarlar. Toplu sms, bu noktada kurtarıcı niteliğindedir.

Tanıdıklarına toplu mesaj gönderen kullanıcılar, aynı anda istedikleri tüm kişilere kutlama mesajı göndererek hem zamandan hemde maddi olarak kazanırlar. Kanyon SMS toplu sms üzerine hizmet veren güvenilir ve kurumsal bir şirkettir.

Bu bağlamda hizmet veren toplu mesaj gönderme programlarına nazaran, kullanıcılara daha güvenilir ve ekonomik şekilde iletişim kurmanın kapılarını açan Kanyon SMS’in avantajlarından herkes yararlanabilir.

Toplu mesaj paketleri, kişilerin ihtiyacına ve ekonomik gücüne göre değişmektedir. Herkes, kendine uygun olan paketi rahatlıkla seçebilmektedir. 

Kanyon sms toplu mesaj gönderme sisteminden faydalanmak için, bazı şartlar vardır. Bunlar da, gerekli evrakları teslim etmek ve hizmet taahhütünü kabul etmektir. Gerekli evraklar, firmalara ve bireysel kullanıcılara göre farklıdır.

Bireysel olarak,  kimlik belgesi fotokopisi  ve yerleşim yeri belgesi ile hizmet taahhütünü imzalayarak toplu sms gönderme sisteminden faydalanılabilir. Firmalar ise, kimlik belge fotokopisi, vergi levha fotokopisi ve imza beyannamesi ile toplu sms başvurusu yapabilirler. 

   Kanyon SMS, ekonomik paketler ve güvenilir hizmetiyle, son dönemlerde toplu sms için en çok tercih edilen şirkettir. Kişilere, listesindeki kişileri gruplayarak farklı içeriklerde özel mesajlar göndermelerini sağlar.

Firmalar için, telefon numarası bilinmeyen müşterilere, T.C. kimlik numarası ile eşleştirme doğrultusunda mesaj gönderme imkanı sağlar. Kanyon SMS, hem bireysel hem de kurumsal olarak, herkesin kolay bir şekilde faydalanabileceği bir sistemdir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin

Kanyon Sms, kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan, uzman ekip tarafından geliştirilmektedir.

  • 05442259672

  • 0 (212) 909 31 19

  • info@kanyonsms.com

  • Musalla Bağları Mahallesi, Mahşer Sk. No:18, 42060 Selçuklu/Konya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı