WhatsApp

Kurumsal Toplu Sms’in Kolaylıkları

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Kurumsal Toplu Sms’in Kolaylıkları

04 Ocak 2020, 18:01
Kurumsal Toplu Sms’in Kolaylıkları

  Kurumsal Toplu Mesajın Kullanıcılar İçin Avantajları

  Kurumsal toplu mesajın kolaylıkları deyince akla ilk olarak, mağazaların kampanya haberlerini duyurmak için gönderdiği toplu mesajlar gelmektedir. Tabi ki en önemli kolaylığı budur ama onun haricinde kolaylıkları da vardır.

Sürekli geliştirilen sistemin T.C kimlik no ile sms imkanı, sisteme numarası kayıtlı olmayan kullanıcılar, kimlik numarası ile ulaşarak mesaj göndermeyi sağlar. Bu sistem, firmaların, müşterilerine borç hatırlatmak için oldukça işlerine yaramaktadır.

Kamu kurumları, bölgedeki tüm vatandaşları ilgilendiren duyuruları, yine toplu sms sitemiyle yaparlar. Aynı zamanda, akıllı harita sistemini kullanarak, hedef kitlesinin yoğunlukta olduğu bölgeye en hızlı şekilde mesajlarını ulaştırabilirler.

Kurumsal firmalar için toplu sms, her yönden avantajlı bir sistemdir. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak sistemin sürekli genişletilmesi de, sağladığı avantajları ikiye katlamaktadır. Gelişmiş ve sağlam altyapı, kullanıcılar için avantajlı ek özellikler ve kurumsal hizmet, firmaların toplu sms yöntemini kullanmalarının temel sebepleridir.

Kurumsal toplu mesajın kolaylıklarından birisi de, bankalar için sunulan hizmetidir. Bu hizmet kapsamında, sim kart değişiklikleri sorgulanabilmekte, şüpheli işlemler gerçekleştiren kullanıcılar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. 

   Son günlerin popüler mesajlaşma sistemi toplu sms, kurumsal olduğu kadar bireysel kullanıma yönelik olarak da avantaj sağlamaktadır. Bireysel kullanıcılar, çeşitli bilgilendirme ve kutlamalar için, listesindeki tüm kullanıcılara ve kendisinin belirleyeceği hedef kitlesine, çok kısa bir sürede istedikleri mesajı aynı anda gönderebilirler. 

Kanyon Sms, kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan, uzman ekip tarafından geliştirilmektedir.

  • 05442259672

  • 0 (000) 000 00 00

  • info@kanyonsms.com

  • Musalla Bağları Mahallesi, Mahşer Sk. No:18, 42060 Selçuklu/Konya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı