WhatsApp

BAŞLIKLI SMS GÖNDERİMİ

BAŞLIKLI SMS GÖNDERİMİ

13 Haziran 2021, 23:41
BAŞLIKLI SMS GÖNDERİMİ

Başlıklı SMS gönderme, kişilerin haberleşmesinde büyük kolaylık sağlayan bir sistemdir. Paket halinde satın alınan toplu mesajlar ile kullanıcılar, istedikleri an istedikleri hedef kitlesi ile haberleşebilirler.

Toplu haberleşme, herkes için bir avantajdır. Gerek firmalar, gerek bireysel kullanıcılar gerekse web sitesi sahipleri, toplu mesaj paketlerinden istediğini satın alabilir, taahhüt süresi boyunca kullanabilir.

Taahhüt süresi gibi resmi bir uygulama sadece, profesyonel ve yasal hizmet veren bir şirket tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Kanyon  SMS, tüm teknolojik donanımlara sahip, kendi yazılımını kendi geliştiren ve kullanıcılara her daim kaliteli hizmet sunan resmi bir şirkettir. 

   Kanyon SMS, geniş kapsamlı hizmetiyle, toplu mesaj üzerine tüm talepleri karşılayacak yapıdadır. Gönderenin, gönderici adı anlamına gelen başlıklı mesaj ile, iki taraf daha güvenilir şekilde haberleşebilmektedir.

Kurum ve firmalar, alıcıların, nereden ve kimden geldiği belli olmayan mesajlara itibar etmemesinden dolayı, başlıklı mesaj göndermeyi tercih etmektedir.

Gönderilen mesajın profesyonel bir şekilde alıcıya ulaşması ve alıcı tarafından dikkate alınması için gönderici adı oldukça önemlidir. Kanyon  SMS, güvenilir hizmet vermesinin haricinde, başlıklı mesaj paketleriyle de, alıcılara verdiği hizmetin kalitesini arttırmaktadır.

Hemen herkes, neredeyse her gün birçok firmadan mesaj almaktadır. Kampanya, hizmet kapsamı ve borç hatırlatmaya yönelik olarak gönderilen bu mesajlar haricinde, belediye, emniyet ve çeşitli kamu kuruluşları da, vatandaşları bazı konularda bilgilendirmek ve uyarmak için toplu mesaj göndermektedir.

Bu mesajlar, aynı anda, aynı mesajı hedeflenen bir kullanıcı kitlesine ulaştırmak için paket halinde alınan mesajlardır. Göndereni belirli olarak başlıklı şekilde gelen mesajlar, kullanıcıların istenilen konuda aynı anda bilgilendirilmesini sağlamaktadır.

Online olarak, birçok toplu mesaj gönderme programı vardır ancak, bunların hepsinden başlıklı mesaj göndermek hem mümkün hem güvenli değildir. Oysa İnteraktif SMS, hem güvenilir hem de başlıklı sms gönderme dahil her türlü mesajı gönderebileceğiniz profesyonel bir şirkettir.

    Başlıklı sms gönderme, başlıklı toplu mesaj gönderme, akıllı harita, toplu data, telefon modeli öğrenme ve sim kart değişikliğinin sorgulanması gibi tüm işlemler, Kanyon  SMS hizmet kapsamındadır ve ekonomik bir ücret karşılığında satın alınabilir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin kanyonsms.com

Kanyon Sms, kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan, uzman ekip tarafından geliştirilmektedir.

  • 05442259672

  • 0 (212) 909 31 19

  • info@kanyonsms.com

  • Musalla Bağları Mahallesi, Mahşer Sk. No:18, 42060 Selçuklu/Konya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı